KURS PRAWA JAZDY
  KAT.B

 


© 2010 OSK Krystian. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Projektowanie stron www - Ingenious
Ośrodek Szkolenia Kierowców  

UWAGA !! ZMIANY 19 STYCZNIA 2013 ROKU DOT. ZAPISÓW NA KURS PRAWA JAZDY
   
    Każdy kursant na START kursu otrzymuje materiały naukowe GRATIS. Tzn.  baza pytań testowych na płycie CD (podobne jak na egzaminie). Każdy kursant otrzymuje również podręcznik, dzięki któremu dowie się najistotniejszych rzeczy na temat znaków oraz bezpiecznej jazdy oraz podstawowych manewrów.

    Przed rozpoczęciem części praktycznej (jazdy) każdy kursant musi przejść kurs teoretyczny, na którym przybliżę i omówię w zrozumiały sposób przepisy ruchu drogowego aby mógł zastosować je w praktyce. Teoria prowadzona jest w formie multimedialnej prezentacji. Zależy mi na tym aby każdy przyszły kierowca „myślał” za kierownicą i był zdolny do przewidywania różnych sytuacji na drodze.

W okresie zimowym prowadzimy naukę wyprowadzania pojazdu z poślizgu na dużym placu. Pozwoli to zapanować nad autem w okresie zimowym i poczuć się pewniej na drodze.

STARAM SIĘ, ABY KURS TRWAŁ JAK NAJKRÓCEJ I DOKŁADAM WSZELKICH STRAŃ ABY ZDAŁ EGZAMIN ZA PIERWSZYM RAZEM 

        Godziny spotkań teoretycznych jak i jazdy ustalam indywidualnie z kursantem
i dostosowuję się do  jego trybu pracy, nauki lub wolnego czasu.
        Nauka jazdy prowadzona jest na samochodzie marki Toyota Yaris. Takie same jak egzaminacyjne w Pomorskim Ośrodku Ruchu Drogowego (PORD -Gdynia).
    Trasę obieram z kursantem, tam gdzie poruszają się samochody egzaminacyjne w Gdyni. Pozwoli to poznać trasę egzaminacyjną i wykluczyć wiele podstawowych błędów wykonywanych w ruchu drogowym.

    Dysponuję placem manewrowym, który Jest identycznych wymiarów jak na egzaminie państwowym tzn. ta sama długość, szerokość, ilość tyczek jak i miejsce ich ustawienia na pasie ruchu (rękawie). Uczę pasa ruchu bardzo szybko i skutecznie własną wypracowaną i sprawdzoną w 100% metodą.

        Przyjeżdżam po kursanta jak i kursant odwozi się sam do domu.
Godzina jazdy (60 min.) rozpoczyna się od momentu kiedy kursant wsiądzie do auta szkoleniowego.
Do każdego kursanta podchodzę z indywidualnym tokiem nauczania.Strona główna   |   O Firmie   |   Oferta   |   Galeria   |   Cennik   |   Kontakt